Psí škola Na Ostrově Brno soukromé kynologické cvičiště

Úspěchy na výstavách psů. Změny v ceníku našich kurzů. Od 132018 nastane po dlouhých šesti letech změna v ceníku našich kurzů. Vím, že pro naše klienty to bude bohužel změna nepopulární, ale prostě nutná. Ceník platný od 1.3.2018. Socializační školka pro štěňata od 3 do 6-ti měsíců věku. Lekce 150,- Kč. Jednorázová lekce 250,- Kč. Předplatné 5 lekcí za 1.000 Kč platnost 8 týdnů od data platby. Všechny lekce zrušené z naší strany samozřejmě plně nahradíme. Trénink na cvičáku 150, Kč. Od 800 do 8.

OVERVIEW

The web page psiskolanaostrove.cz presently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior). We have downloaded zero pages inside the web page psiskolanaostrove.cz and found one website associating themselves with psiskolanaostrove.cz. There is one social web accounts enjoyed by psiskolanaostrove.cz.

PSISKOLANAOSTROVE.CZ TRAFFIC

The web page psiskolanaostrove.cz is seeing varying levels of traffic until the end of the year.
Traffic for psiskolanaostrove.cz

Traffic ranking (by month) for psiskolanaostrove.cz

Traffic ranking by day of the week for psiskolanaostrove.cz

LINKS TO PSISKOLANAOSTROVE.CZ

Psí škola Na Ostrově Brno soukromé kynologické cvičiště

2x zkouška A1, 2x zkouška A2, 2x zkouška A3.

WHAT DOES PSISKOLANAOSTROVE.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of psiskolanaostrove.cz Mobile Screenshot of psiskolanaostrove.cz Tablet Screenshot of psiskolanaostrove.cz

PSISKOLANAOSTROVE.CZ SERVER

Our crawlers found that a single page on psiskolanaostrove.cz took one thousand four hundred and eighty-four milliseconds to come up. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
46.28.106.39

We found that psiskolanaostrove.cz is utilizing the Apache server.

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Změny v ceníku našich kurzů." I saw that the web site also said " Od 132018 nastane po dlouhých šesti letech změna v ceníku našich kurzů." They also said " Vím, že pro naše klienty to bude bohužel změna nepopulární, ale prostě nutná. Socializační školka pro štěňata od 3 do 6-ti měsíců věku. Jednorázová lekce 250,- Kč. Předplatné 5 lekcí za 1. 000 Kč platnost 8 týdnů od data platby. Všechny lekce zrušené z naší strany samozřejmě plně nahradíme. Trénink na cvičáku 150, Kč."

SEE SIMILAR WEB PAGES

Psicologo Terapia Online - Comodamente ovunque tu sia - Emanuele Maniscalco Psicologo - Counselor - Home

Il sostegno psicologico online può essere una valida risorsa, per potercela fare. Facile, comodo, conveniente e riservato. Per chi, non vuole o non può, muoversi da casa. Gestisci il tuo appuntamento, il primo incontro è gratuito e senza impegno. Ho avuto il piacere di conoscere Emanuele circ.

International Journal of Educational and Psychological Researches

October-December 2017 Vol 3 Issue 4. The supporting roles of academic librarians in virtual education. The main aim of the study is t.

CLINICA PSICOLOGICA Hospital Angeles de Tijuana

CLINICA PSICOLOGICA Hospital Angeles de Tijuana. Martes, 4 de octubre de 2011. Entrevista a la Dra Marin en la revista Innova Salud. CLINICA PSICOLOGICA Hospital Angeles de Tijuana. Entrevista a la Dra Marin en la revista Innova Sal. CLINICA PSICOLOGICA Hospital Angeles de Tijuana. Con la tecnología de Blogger.

SimuSol, Psicro, CalculaInicio

INSTALAR SIMUSOL y OTROS PROGRAMAS DESDE SUS FUENTES, PAQUETE POR PAQUETE. El estandar de paquetes para proyectos de SimuSol. Simpack, software para paquetes de SimuSoL. SimpackSRV, Software del sitio CSSAN. 1- Crear tu usuario en CSSAN. 2- Crear uno o más proyectos en CSSAN. 3- Importar tu proyecto al repositorio. 5 - Realizar cambios en el repositorio.

Miguel Haddad

No Congresso, lutando pelas mudanças. Miguel Haddad é deputado federal pelo Estado de São Paulo e vice-presidente do PSDB estadual. Prefeito de Jundiaí por três vezes, já foi vereador, vice-prefeito, deputado estadual, presidente da. E presidente do Aglomerado Urbano de Jundiaí, que reúne, além da cidade sede, Várzea Paulista, Campo Limpo Paulista, Jarinu, Cabreúva, Itupeva e Louveira.